ÚJ! KOGNITÍV DISSZONANCIA
A legújabb tanítható testkezelés!
Sok szóbeli processz, tisztítás foglalkozik mostanában azzal az Accessben, hogy kiszedjük magunkat a kognitív disszonanciából való működésből, és hogy az ez által okozott elakadásoktól megszabaduljunk, hogy valóban tudjunk magunkért választani és olyat, ami nekünk működik. Hány életterületeden működsz kognitív disszonanciából? Most vált taníthatóvá ez a kezelés, ami segít a testedből is kioldani mindent, amit oda bezártál. Eddig csak a haladó háromnapos tanfolyamon volt elérhető ez a kezelés!
Mi történik a tanfolyamon?
A háromórás workshop alatt egy kezelést adsz és kapsz is, hogy megtapasztald és megtanuld ezeknek az energiáknak a használatát. A kurzus elvégzésével regisztrált, hivatalos kezelővé válsz.
A workshopon kapsz továbbá:
– kezelési leírást
– oklevelet
– a témával kapcsolatos tisztításokat, facilitálást
– hangfelvételt
A kurzus semmilyen előfeltételhez nem kötött, nem szükséges még Bars kezelőnek sem lenned!
A workshop díja: 30.000,- Ft
Lehetőséged van testtanfolyam bérletet is vásárolni, amely az első felhasznált alkalomtól számítva két hónapig érvényes:
Kétalkalmas testtanfolyam bérlet: 55.000,-
Háromalkalmas testtanfolyam bérlet: 80.000,-
Négyalkalmas testtanfolyam bérlet: 100.000,-
A részvételhez a regisztráció kitöltése és a díj befizetése szükséges. Határidő: június 13. péntek 12h
Kérdéseiddel keresd a szervezőket:
Varjú Anett +36202777509 varjuanett@gmail.com
Orosz Márta +36301991102 thetaforu@gmail.com
A tanfolyamot tartja: Takács Györgyi CF, Access Testkezelés Facilitátor, Access Bars Facilitátor, Access Facelift Facilitátor, SOP és Bántalmazás Oldás kezelő +36204341519.
Várlak szeretettel, hogy együtt teremtsünk könnyedséget az életedben!